Kancelaria Adwokacka
Adw. Agata Wasieczko-Krawczyńska

27-600 Sandomierz
ul. Kościuszki 6A lok. 3A

Mapka dojazdowa

* interaktywna mapa dojazdu

O nas

Założycielka Kancelarii adwokat Agata Wasieczko-Krawczyńska ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, na kierunku prawo z wynikiem bardzo dobrym. Po ukończeniu studiów wyższych, w latach 2009-2012 r., swoją nauką kontynuowała poprzez odbywanie przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie aplikacji adwokackiej, zakończonej następnie egzaminem adwokackim. Aktualnie Adwokat Agata Wasieczko-Krawczyńska prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Sandomierzu, przy ul. Kościuszki 6A lok. 3A.

W swojej działalności koncentruje się na zagadnieniach prawa karnego, w tym również wykroczeń i prawa karnego wykonawczego, jak również szeroko pojętego prawa cywilnego, obejmującego także zagadnienia prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy, a nadto zajmuje się sprawami związanymi z problematyką publicznoprawną, w tym prawem administracyjnym.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

+48 664 427 655

Kancelaria czynna:

Pn - Pt:   8.00 - 16.00


Sob:   istnieje możliwość umówienia spotkania w tym dniu, jak również po godzinach otwarcia Kancelarii, po uprzednim kontakcie telefonicznym.